PRICING

Private Lessons:

We offer lessons in 2-hour increments, which are priced as follows:

2 hours: $260

4 hours: $480

6 hours: $660

8 hours: $800

9+ hours: $100/hour

GROUP RATE

4 people, 5 hours: $1600


Thank you for contacting us!

We have received your message and will contact you shortly
Leave this field empty